Wasze opinie

Podziel się z innymi swoją opinią

Twoja opinia:


Wasze opinie

Liczba opinii: 55

26.02.2009

Magdalena Sokółopinia i podziękowania

Miałam przyjemność odbyć praktykę studencką w Omnibus w Iwoniczu Zdroju, udało mi się ją zrealizować w lutym 2009...cóż mogę powiedzieć...tak profesjonalnego podejścia do swoich klientów brakuje niejednej jednostce, a mówiąc o jednostce związanej z turystyką jest to szczególnie ważne...Jestem pod wrażeniem sposobu prowadzenia Centrum Informacji, które de facto nie zamyka się wyłącznie na działalności informacyjnej lecz także skutecznie promuje nasze miasteczko i cały region. Podejście pani Oziomek do wykonywanej przez siebie pracy, a także podejście całego zespołu ludzi mających swój udział w prowadzeniu biura jest godne podziwu, do tego umiejętności i wiedza sprawiają że usługi oferowane turystom przez Omnibus są na najwyższym poziomie. Gorąco polecam korzystanie z ofert biura turystycznego Omnibus, ja sama jestem niezwykle zadowolona z odbytej tam praktyki. Na koniec ślę serdeczne pozdrowienia dla pani Magdaleny i całego przemiłego zespołu Omnibusa:)

25.01.2009

Martynka

Trafna uwaga - prosba o dołożenie nowych tras turystycznych!!!

Witam serdecznie, co miesiąc śledzę rozkład i aktualne terminy wycieczek i szczerze powiedziawszy liczę za każdym razem na to, że pojawi się u Państwa jakaś nowa trasa. Tak bardzo brakuje Sandomierza, Gór Świętokrzyskich, idzie sezon letni a wraz z nim zakwitną rozetaria, piękne latem są też ogrody zoologiczne. Pomyślcie Państwo o nowych atrakcjach a na pewno wraz z nimi będzie wiele nowych turystów!!! Z niecierpliwością czekam na nowości, na pewno z całą rodziną skorzystamy!!! Zapewne warto spróbowac!!!

28.12.2008

Alicja Rakoczy

Opinie o wycieczkach z CIT

Witam pani Madziu!!.. serdecznie pozdrawiam juz po swietach.. mam nadzieje, ze i u pani było pieknie miło w domciu podczas świat?.. Dziekuje jeszcze raz za miłe wrazenia z pobytu na wycieczkach w okresie 30 listopad-22 grudzien 2008 roku.. ma pani niesamowity dar opowiadania, przedstawiania nam historii wschodnich stron Polski, ktora mieliśmy okazje poznac dzieki pani!!.. Tokaj, Sarospatak, wypad na ognisko do karczmy pod zamkiem odrzykonskim i wiele innych atrakcjii na miejscu, były dla nas naprawde pouczajace i kuszace, aby nawet zrezygnowac z zabiegów na cel konkurencjii w pani wykonaniu hihi.. pozdrawiam cieplutko z domciu Pania i wspołpracownice w biurze turystycznym.. Alicja Rakoczy

13.09.2008

Iwona Trznadel

Wycieczki

Gorąco polecam wycieczki organizowane prze CIT w Iwoniczu Zdroju. O każdym miejscu w którym byłam pani Magda bardzo ciekawie opowiadała. Już myślę o kolejnych wyjazdach. Dziękuję bardzo.

31.08.2008

Jerzy Wysokiński

Pragniemy gorąco podziękować za wycieczki, z których korzystaliśmy w czasie naszego pobytu w Iwoniczu (wsi). Były one ciekawe, ze smakiem i znawstwem prowadzone. Organizatorem było oczywiście biuro turystyczne OMNIBUS.

Przesyłamy serdeczności.
Hanna i Jerzy Wysokińscy

22.08.2008

Irena i Czesław Soboń

Wycieczki

Bardzo dziękujemy za miłe i ciekawe wycieczki do Budapesztu, Lwowa i na Zamek Odrzykoński bardzo ciekawie prowadzone a Pani Magda bardzo ciekawie opowiada.

Z poważaniem Irena i Czesław Soboń z Łodzi.

18.08.2008

Daniel Jakieła

Opinia o wycieczkach.

Pragnę podziękować za wspaniałe wycieczki na których byłem we Lwowie i Starej Lubovna. Wycieczki były super bardzo mi się podobało. Polecam to biuro bo naprawdę warto.

13.08.2008

Magdalena WaliszkoWspaniała wycieczka do Budapesztu

Rewelacyjna organizacja, bezpiecznie, wygodnie i miło, polecam serdecznie. Na pewno wybiorę się na inne wycieczki organizowane przez Omnibus.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4